top of page

Çalıştığımız Markalar

Toptan Solar olarak marka seçerken kriterlerimizden asla taviz vermiyoruz. Üürnlerimiz global olarak kullanılan, üretim ve kalite sürekliliğine sahip, Türkiye'de ofisi olan üreticiler tarafından üretilmektedir. Tüm üreticilerimiz satış sonrası servise sahiptir. Dünya'nın dört bir yanında binlerce projede kullanılan marka ve ürünlerimizi uygulamalarınızda gönül rahatlığı ile övünerek kullanabilirsiniz. 

 

Alfabetik sırayla satışını yaptığımız üreticiler;

ABB

Inverter

ABB güç ve otomasyon teknolojileri alanında küresel liderlerin önde gelenleri arasında yer almaktadır. Merkezi İsviçre'nin Zürih kentinde bulunan ve yaklaşık 140.000 çalışanı olan firmanın faaliyetleri yaklaşık 100 ülkeye yayılmış durumdadır.

 

ABB bugün dünyanın en büyük sanayi motorları ve sürücüleri üreticisi, rüzgar enerjisi sektörü için en büyük jeneratör üreticisi ve dünyadaki enerji şebekeleri için en büyük tedarikçidir.

TESVOLT

Enerji Depolama

TESVOLT Almanya'nın yenilikçi enerji depolama sistemleri üreticisidir. Ürünleri evsel kullanımdan başlayarak endüstriyel ve şebeke bağlantılı megawatt boyutlarında çözümler içermektedir. Toptan Solar Türkiye'nin tek yetkili dağıtıcısı olarak TESVOLT sistemlerini Türkiye enerji pazarına sunmaktadır.

Solarwatt

Güneş Paneli

Almanya'nın lider güneş paneli üreticisi Solarwatt'a ulaşmanız artık çok kolay. Toptansolar Almanya'nın en kaliteli üretimini Türkiye'den direkt olarak projelerinize sunuyor. Solarwatt yıllardır müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda en verimli panel üretimi gerçekleştiriyor. Doğru testlerle birleştirilen deneyimler, uzun süreli güvenirlik ve verim alanlarında yüksek kaliteyi garantileyen optimum malzeme seçimi ve işçiliği size sunuyor.

 

Ek olarak, özellikle çok zor şartlar için örneğin su yüzeyinin hemen üstündeki konumları nedeniyle aşırı iklim koşullarına maruz kalan binalar dahi enerji beslemesi için Solarwatt modül kullanıyor.

Kostal

Inverter

Bağımsız bir aile şirketi olarak KOSTAL Grubu, çok sayıda otomotiv ve endüstriyel uygulama için yüksek kaliteli elektronik ve mekatronik çözümler geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. 

 

Şirket, 1912 yılında, Leopold Kostal tarafından Lüdenscheid şehrinde kurulmuş ve bugün 17 farklı ülkedeki 38 tesiste, yaklaşık 15.100 kişiyi istihdam etmektedir. 

Please reload

toptansolar, güneş enerjisi, panel, fiyat, elektrik, GES, Lisanssız, elektrik, üretim, solar, inverter
toptansolar, güneş enerjisi, panel, fiyat, elektrik, GES, Lisanssız, elektrik, üretim, solar, inverter
bottom of page