top of page

Enerji değişim içerir.

 

Birlikte değişim için yola çıktık. Toptan Solar'ın yerleşmiş ürün satın alma süreçlerini farklılaştıracağına inanıyoruz. 

Toptan Solar olarak Güneş Enerjisi projelerinizde ihtiyaç duyulan ürünleri ulaşılabilir hale getirmeyi ve hızlı, etkin, maliyet odaklı olarak Türkiye içinde dağıtımını yapmayı hedefliyoruz.    

 

Dünyada ve Türkiye'de ki uygulamalarda kalitesini kanıtlamış, sürekliliği olan, uluslararası sertifikalara sahip üreticiler ile çalışmaktayız.

 

Güneş ülkesi olan ülkemizin kendi enerji kaynağı olan Güneş Enerjisi'nden yararlanması için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

 

Toptan Solar Ekibi  

Toptan Solar Kurucusu

DRK Enerji

DRK Enerji elektrik piyasasında kurumlara özel elektrik satışı hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda yenilenebilir enerji ve güneş enerjisi alanlarında yatırımlar gerçekleştirerek elektrik üretimi ve elektrik üretim tesisleri için özel projeleri hayata gerçekleştirmektedir.

 

Toptan Solar girişimi üreticiler ile kurulum firmaları arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır. Güneş enerjisi sektöründe kaliteli, uluslararası  ürünlere ulaşılmasını kolaylaştırırken satış sonrası hizmetleri kurumsal yapıya oturtmaktadır.

  

bottom of page